Millal peab õhksoojuspumba/kliimaseadme hooldus sisaldama soojusvahetite süvapuhastust

Seadme efektiivsus on varasema ajaga võrreldes langenud. Seade tarbib varasema ajaga võrreldes rohkem elektrienergiat. Seadme siseosa ventilaatori väljapuhutav õhuhulk on vähenenud. Seadme siseosa ventilaatori väljapuhutav õhk ei ole ühtlane ja laperdab. Siseruumides on ebameeldiv lõhn, mida võib tekitada bakterite ja hallitusseente kasv. Siseruume kasutab allergik või kopsuhaiguseid põdev inimene, näiteks astmaatik. Meiepoolt teostatud keemiline survepesu, annab teie kodule ja seadmele uue hingamise.

Continue Reading

Miks eelistada õhksoojuspumba/kliimaseadme süvapuhastuseks keemilist survepesu teiste alternatiiv meetoditele

Siseosa puhastamine kompressoriga: Seadmes olev mustus, bakterid ja hallitusseente osakesed puhutakse teie siseruumi laiali.Suruõhuga puhastamisel on oht, et mustus puhutakse sügavamale soojusvaheti sisse.Kivistunud mustust ja rasvu ei ole võimalik suruõhuga eemaldada. Pinnad jäävad kleepuvaks ja karvaseks, hea pind tolmukogumiseks. Keemiline vaht ehk kiirpuhastus. Antud meetodit kasutades kahandatakse teie seadmes olev mustus väiksemaks kuid mustust ei eemaldata seadmest. Kahandatud mustus kuivab soojusvaheti ja ventilaatori tiiviku seinte külge, moodustades pindadele kareda katte mis on edaspidi ideaalseks pinnaks tolmukogunemisel. Keemiline survepesu: Keemiline survepesu on ainuke moodus kuidas saab teie õhksoojuspumbas / kliimaseadmes oleva mustuse, rasvad ja muu orgaanika seadmest täielikult eemaldada. Seadme seinad jäävad puhtad kuivad ja siledad. Pestud seade püsib kaua puhtana.

Continue Reading

Õhksoojuspumpade, kliimaseadmete hooldus, puhastus ja desinfitseerimistööd

Profico Kliimaabi on spetsialiseerunud peamiselt split tüüpi õhksoojuspumpade, kliimaseadmete hooldus, puhastus ja desinfitseerimistöödele.  Meie poolt teostatud hooldus Taastab süsteemi tõhususe Vähendab elektrienergia tarbimist Pikendab süsteemi eluiga. Eemaldab hallituse ja bakterid mis on ka halva lõhna peamiseks tekitajaks. Tagab tervisliku sisekliima Meiepoolt kasutatavad pesu ja desinfitseerimisained on kõik biolagunevad. Kõik tooted on välja töötatud spetsiaalselt split süsteemile põhinevatele kliima seadmetele.

Continue Reading