Elegantne ja kompaktne moodsa disainiga LV-seeria põrandamudel sobib erineva stiiliga kodudesse ja kontoritesse. Kahesuunaline, üles ja alla liikuv optimeeritud õhuvool soojendab kiiresti kogu ruumi. Seadet on võimalik paigaldada aknalaua alla raadiatori asemele. Seade on tehases katsetatud ja töökindlus tagatud välistemperatuuril -25° C. Minimaalsed kasutuskulud, keskkonnahoidlikkus ja säästlik invertertehnoloogia on märksõnad, mis iseloomustavad Fujitsu õhk-õhk soojuspumpasid. Fujitsu Nordic soojuspumbad on mõeldud kasutamiseks põhjamaa oludes. Välisseadmesse on sisse ehitatud küttekeha, mis hoiab teda jäisel südatalvel külmumast.

Automaatne taaskäivitus: Ajutise voolukatkestuse korral taaskäivitub õhksoojuspump samal režiimil mis oli kasutusel enne toite kadumist

Säästurežiim: Režiim piirab maksimaalset töövoolu ja töötab vähendatud võimsustarbega

Automaatne ümberlülitus: Seade lülitub soojendus- ja jahutusrežiimi vahel automaatselt ümber olenevalt temperatuurisätetest ning ruumitemperatuurist.

10°C küte: Minimaalset ruumitemperatuuri saab hoida 10 °C juures, et inimesteta ruum liiga maha ei jahtuks

Unetaimer: Et tagada hea uni, muudab mikroarvuti ruumitemperatuuri aeglaselt

Programmitaimer: Digitaalne taimer laseb valida nelja võimaluse vahel: “ON” (sees), “OFF” (väljas), “ON → OFF” (sees → väljas) või “OFF → ON” (väljas → sees)

Filtrimärk: Tuli annab märku sellest, et filtrit tuleb puhastada

Pestav paneel: Paneeli on võimalik koduste vahenditega pesta

Desodoreeriv ioonfilter: Filter kõrvaldab halva lõhna : sisse imatud lõhna lagundamiseks kasutatakse oksüdeerimis- ja lõhustamisefekti, rakendades ülipeene koostisega keraamikast tekkivate ioonide mõju

Õuna-katehhiinfilter: Filter kasutab staatilist elektrit, et puhastada õhku peenosistest ja tolmust

Fujitsu õhksoojuspumpade kataloog